• banner
  • banner
  • banner

Drewniane

Montaż żaluzji drewnianych

Montaż żaluzji drewnianych można wykonać do bezpośrednio do skrzydła okiennego, jak również można je zamontować do ściany czy sufitu szczególnie te o szerokości listów 50 mm. Żaluzje drewniane występują w dwóch wariantach szerokości listków 25 mm, 50 mm. Są one produkowane z naturalnego drewna.

Żaluzje drewniane stanowią ciekawy i praktyczny element dekoracyjny, nadają charakteru w każdym wnętrzu zarówno klasycznym jak i nowoczesnym. Żaluzje drewniane są praktycznym rozwiązaniem, dają możliwość łatwego sterowania dostępem światła do mieszkania. Nadają ciekawy i niepowtarzalny klimat w pomieszczeniu.

Opcjonalnie istnieje możliwość zastosowania dekoracyjnych drabinek taśmowych, co daje jeszcze większe możliwości dekoracyjne.

Żaluzje drewniane opcjonalnie mogą być wyposażone w linki prowadzące boczne lub mocowanie rynny dolnej. Jak również szczególnie w przypadku tych szerokich 50 mm pozostać wolnowiszące.

Z pomocą żaluzji drewnianych możemy dodać wnętrzu charakteru i sprawić, że będzie prezentowało się bardziej nowocześnie lub przytulnie i tradycyjnie.

Posiadamy w swojej ofercie szeroką gamę kolorystyczną żaluzji drewnianych, co pozwoli wybrać coś odpowiedniego do każdego wnętrza.

Poza sprzedażą i produkcją żaluzji drewnianych, oferujemy również ich montaż. Nasza ekipa szybko i sprawnie zajmie się instalacją, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas i da pewność, że usługa zostanie wykonana profesjonalnie i z pełną starannością.

Firma Verdeco dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu gwarantuje swoim Klientom pełną satysfakcję i zadowolenie z efektu końcowego.  Zapewniamy szybkie i elastyczne terminy realizacji.

Obszarem działalności firmy Verdeco jest cała Warszawa i okolice.Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga-Południe, Praga-Północ, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Pyry, Sulejówek, Rembertów, Ząbki, Marki, Góra Kalwaria, Pruszków, Legionowo, Otwock, Wołomin, Nowy Dwór Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki, Kobyłka, Zielonka, Józefów, Łomianki, Błonie i inne.

Zapraszamy do kontaktu, pomożemy wybrać najbardziej korzystne rozwiązania dla Państwa.

Dołącz do naszych Klientów!

żaluzje drewniane

20171211_103731

dekoracje okienne

20150929_162138

DSC_0016

ľaluzje drewniane 50 mm1