• banner
  • banner
  • banner

Montaż plis Warszawa

Montaż plis Warszawa

Plisy to najbardziej innowacyjna propozycja osłon przeciwsłonecznych zarówno pod względem funkcjonalności jak i ciekawego designu. Dostępne kolory profili oraz warianty wyrobu pozwalają dopasować plisy do każdej stolarki okiennej.

Plisy znane też pod nazwą rolety plisowane lub żaluzje plisowane.

Tkaniny posiadają warstwę antystatyczną niwelującą osiadanie kurzu na harmonijkowym materiale plis.

Plisy mogą posiadać prawie dowolne kształty: prostokąt, trójkąt, trapez czy fragment okręgu, mogą pracować w dowolnie nachylonej płaszczyźnie od pionowej do horyzontalnej

Bogata oferta tkanin ich wzorów oraz kolorów spełni każde oczekiwania zarówno pod kątem dekoracyjności jak i stopnia zaciemnienia.

Na uwagę zasługuje bardzo mały pakiet jaki tworzy się po całkowitym podciągnięciu plisy, dla przykładu dla wysokości 200 cm będzie to tylko ok. 8 cm

Istnieje możliwość zastosowania dwóch niezależnie pracujących materiałów co daje nam wersję dzień i noc (transparentną na dzień oraz zaciemniającą na noc)

Oferujemy naszym Klientom plisy w wielu odcieniach i wzorach.

Można z łatwością dobrać do wystroju każdego wnętrza zarówno klasycznego jak i nowoczesnego.

Dzięki swojej uniwersalnej konstrukcji, plisy mogą być montowane na wszystkich rodzajach okien w tym również, na oknach dachowych.

Wszystkie produkty wykonujemy na indywidualne zamówienie i w zależności od potrzeb tak dopasowujemy plisę, aby efekt końcowy był najbardziej optymalny.

Zawsze mogą Państwo liczyć na pomoc naszych ekspertów, którzy pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie.

Nasza ekipa szybko i sprawnie zajmie się instalacją i montażem, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas i da pewność, że usługa zostanie wykonana profesjonalnie i z pełną starannością.

Nasza firma zapewnia swoim Klientom szybkie terminy realizacji zleceń.

Obszarem działalności firmy Verdeco jest cała Warszawa i okolice.

Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga-Południe, Praga-Północ, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Pyry, Sulejówek, Rembertów, Ząbki, Marki, Góra Kalwaria, Pruszków, Legionowo, Otwock, Wołomin, Nowy Dwór Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki, Kobyłka, Zielonka, Józefów, Łomianki, Błonie i inne.

Zapraszamy do kontaktu, pomożemy wybrać najbardziej korzystne i optymalne rozwiązania dla Państwa.

Dołącz do naszych Klientów!

 

plisy Warszawa

montaż plis Wilanów

plisy dachowe

plisy sadyba

plisy bemowo