• banner
  • banner
  • banner

Oferta dla firm – rolety do biura

Oferta dla firm rolety dla biura i instytucji  

Nasza oferta jest skierowana zarówno do osób prywatnych, jak i firm, dużych korporacji czy instytucji. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że nasze produkty są dopasowane również na potrzeby biur, instytucji, placówek medycznych, placówek oświatowych.

Optymalne rozwiązania proponowane przez firmę Verdeco są zawsze dopasowane do potrzeb Klienta. Naszym celem jest stworzenie produktu spełniającego Państwa oczekiwania.

W naszej ofercie posiadamy praktyczne i komfortowe rozwiązanie dla każdego biura czy instytucji. Nasze rozwiązania są nakierowane na potrzeby Klienta oraz stworzenie właściwej i optymalnej atmosfery pracy.

Bogata oferta sprawia, że dostosujemy osłony okienne do każdego wystroju biura. Proponujemy wyroby z najwyższej jakości materiałów oraz komponentów.

Oferujemy bogatą kolekcję tkanin duży wybór wzorów i kolorów. Tkaniny z atestem higienicznym oraz z atestem trudno zapalności.

Wszystkie produkty wykonujemy na indywidualne zamówienie i w zależności od potrzeb dopasujemy taką osłonę okienną, aby efekt końcowy był satysfakcjonujący dla Klienta.

Zawsze mogą Państwo liczyć na pomoc naszych ekspertów, którzy pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie spełniające oczekiwania oraz gwarantujące optymalny efekt końcowy. Podczas spotkania nasz przedstawiciel dokona pomiaru tak, aby zamawiany produkt był nie tylko doskonale dopasowany pod względem funkcjonalności, ale również rozmiaru. Naszym atutem są krótkie terminy oraz profesjonalne i fachowe doradztwo. Wykonujemy osłony i dekoracje okienne zarówno w rozmiarach standardowych jak i niestandardowych.

Nasza ekipa szybko i sprawnie zajmie się instalacją i montażem, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas i da pewność, że usługa zostanie wykonana profesjonalnie i z pełną starannością.

Nasza firma zapewnia swoim Klientom szybkie terminy realizacji zleceń.

Obszarem działalności firmy Verdeco jest cała Warszawa i okolice.

Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga-Południe, Praga-Północ, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Pyry, Sulejówek, Rembertów, Ząbki, Marki, Góra Kalwaria, Pruszków, Legionowo, Otwock, Wołomin, Nowy Dwór Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki, Kobyłka, Zielonka, Józefów, Łomianki, Błonie i inne.

Zapraszamy do kontaktu, pomożemy wybrać najbardziej korzystne i optymalne rozwiązania dla Państwa.

Dołącz do naszych Klientów!

biuro rolety

biuro verticale

biuro

rolety biuro

rolety sala

rolety szkoła

szkoła rolety

verticale biuro