• banner
  • banner
  • banner

Rolety rzymskie Warszawa

ROLETY RZYMSKIE Warszawa

Rolety rzymskie od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Wynika to nie tylko z ich estetycznego wyglądu, ale  także sprawdzonej funkcjonalności. Sprawdzą się one zarówno we wnętrzach klasycznych, jak i nowoczesnych doskonale podkreślają piękno każdego wnętrza. Coraz częściej rolety rzymskie stosowane są także we wnętrzach budynków użyteczności publicznej.

Rolety rzymskie oferowane przez  naszą firmę wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Pracujemy na tkaninach renomowanych marek. Dzięki szerokiej gamie tkanin można uzyskać efekt od delikatnego zasłonięcia okna tkaniną przezierną do całkowitego zaciemnienia pomieszczenia tkaniną typu blackout.

Dzięki bogatej ofercie tkanin, roleta może pełnić funkcję dekoracyjną jak i zasłaniającą.

Rolety można w prosty sposób sterować za pomocą mechanizmu łańcuszkowego. Opcjonalnie roleta wyposażona może być w łańcuszek metalowy.

Dzięki mocowaniu materiału do szyny przy pomocy rzepa, można je łatwo zdemontować do prania. Rolety rzymskie można również zamontować bezpośrednio do okna za pomocą specjalnych spinek.

W zależności od potrzeb i gabarytów rolety możemy wykonać w mechanizmie łańcuszkowym lub sterowanym elektrycznie.

Rolety rzymskie oferowane przez firmę Verdeco to produkt wysokiej klasy wykonany z najwyższej jakości podzespołów i tkanin. Rolety można w prosty sposób sterować za pomocą koralika, posiadają one subtelną szynę. Dzięki mocowaniu materiału do szyny przy pomocy rzepa, można je łatwo odpiąć do prania.

Maksymalna szerokość i wysokość rolet zależy od wybranego materiału. Paleta materiałów jest bardzo szeroka, zarówno pod względem kolorystyki, jak i faktury oraz składu tkaniny.

Wszystkie produkty wykonujemy na indywidualne zamówienie i w zależności od potrzeb tak dopasowujemy roletę, aby efekt końcowy był najbardziej optymalny.

Zawsze mogą Państwo liczyć na pomoc naszych ekspertów, którzy pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie.

Nasza ekipa szybko i sprawnie zajmie się instalacją i montażem, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas i da pewność, że usługa zostanie wykonana profesjonalnie i z pełną starannością.

Zapraszamy do kontaktu, pomożemy wybrać najbardziej korzystne rozwiązania dla Państwa.

Dołącz do naszych Klientów!

Obszarem działalności firmy Verdeco jest cała Warszawa i okolice Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga-Południe, Praga-Północ, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Pyry, Sulejówek, Rembertów, Ząbki, Marki, Góra Kalwaria, Pruszków, Legionowo, Otwock, Wołomin, Nowy Dwór Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki, Kobyłka, Zielonka, Józefów, Łomianki, Błonie i inne.

 

 

 

montaż rolet rzymskich Wilanów

rolety rzymskie montaż Warszawa

rolety rzymskie Warszawa - Wilanów

rolety rzymskie serwis, montaż Warszawa

20180131_125036