• banner
  • banner
  • banner

Żaluzje

ŻALUZJE POZIOME drewniane i aluminiowe

ŻALUZJE POZIOME drewniane aluminiowe to najczęściej stosowana klasyczna i praktyczna osłona okienna. Wygodne, trwałe i estetyczne rozwiązanie pasujące do wystroju każdego wnętrza. Bogata paleta kolorów oraz rodzajów sprawia, że żaluzje można dobrać do każdego wnętrza zarówno nowoczesnego jak i klasycznego.

Żaluzje znajdują swoje zastosowanie również w obiektach użyteczności publicznej takich jak przychodnie, szkoły, urzędy.

Żaluzje mogą być stosowane do okien wykonanych z PCV, aluminium oraz drewna. Można również zamontować do ściany czy sufitu. Żaluzje opcjonalnie mogą być wyposażone w linki prowadzące boczne lub magnesy jako mocowanie rynny dolnej.

Żaluzje mogą być również montowane bezinwazyjnie na skrzydle okna za pomocą specjalnych zaczepów.

Żaluzje aluminiowe  (16 mm, 25 mm, 35 mm, 50 mm) odpowiednie do każdego typu okna. Bogata kolorystyka daje możliwość indywidualnego doboru.

Żaluzje o szerokości lamel 50 mm zyskują coraz większe uznanie. Dzięki solidnej mechanice można wykonywać żaluzje o znacznych gabarytach, nawet do 15m². Bogata i ciągle się powiększająca paleta kolorów sprawia, że żaluzje aluminiowe możemy dobrać do każdego wnętrza.

Opcjonalnie możliwość zastosowania dekoracyjnych drabinek taśmowych. Opcjonalnie żaluzja może być wyposażona w silnik i sterowana za pomocą pilota.

Żaluzje aluminiowe VENUS/ISO (16 mm, 25 mm) to nowy zintegrowany system sterowania: podnoszenie i sterowanie jednym łańcuszkiem. W standardzie żyłki prowadzenia bocznego. Żaluzje te wyposażone są standardowo w linki boczne oraz tasiemkę, a także w obudowę zintegrowaną z mechanizmem, co powoduje, że mechanizm jest praktycznie niewidoczny.
Żaluzje te posiadają niewidoczny system mocowania. Obudowy są dostępne w kolorach: biały, brązowy, beżowy, srebrny oraz złoty dąb.

Żaluzje drewniane oraz bambusowe (25 mm, 50 mm) produkowane z naturalnego drewna oraz bambusa. Żaluzje drewniane i bambusowe stanowią element dekoracyjny, nadają charakteru w każdym wnętrzu. Możliwość zastosowania dekoracyjnych drabinek taśmowych. Posiadamy w swojej ofercie szeroką gamę kolorystyczną żaluzji drewnianych oraz bambusowych co pozwoli wybrać coś odpowiedniego dla siebie. Bogata i ciągle się powiększająca paleta kolorów sprawia, że żaluzje drewniane możemy dobrać do każdego wnętrza.

 

20151021_153815
DSC_0266

żaluzje aluminiowe

żaluzje bambusowe